Get Adobe Flash player

 

TB 2017 - XIX. ročník

je za námi.


 

Bohužel, běh je za námi...spíše z pohledu většiny účastníků, kamarádů a přátel, kteří k nám na toto tradiční setkání rádi jezdí. My vás moc rádi vidíme, vždy si popovídáme, posedíme a společně strávíme pěkný den. Zdůrazňuji, že nám společně jde, kromě sportovního klání, zejména o příjemná a očekávaná setkání.

 

 

Letošního XIX. ročníku Tuháčkova běhu, hlavního závodu, se zúčastnilo rovných 134 borců ... velmi slušná účast, jestli se nepletu, rekordní účast. Za to patří všem velký dík a doufám, že budeme mít sílu k pokračování v této pěkné tradici. Zakladatel, Honza Tuháček, by byl určitě potěšen, to vím jistě. Určitě, pokud budeme živí a zdraví, tak bychom rádi uspořádali XX. ročník - 2018 tak, jak byl náš běh vždy myšlen. Sportovní a zároveň společenská událost. To znamená, po vyhlášení vítězů, pěkná živá muzika, posezení návštěvníků spolu s účastníky u dobrého jídla a pití třeba až do tmy. Během odpoledne pár jednoduchých dětských soutěží (třeba i dospěláckých)...jednoduše řečeno abychom se všichni společně dobře bavili. Prostředí je na Valše ideální. Jediný, kdo nás může zaskočit je počasí...ale snad bude tradiční, tzn. horké, tak jako tomu bylo v sobotu a až na pár ročníků, celých 19 let.

 

 

 

Výsledková listina podle kategorií...

 

Výsledky muži / ženy...

 

Celkové pořadí mix...

 


Ve 12 dětských kategoriích se letos zúčastnilo 80 - 90 dětí, pár z nich běželo kategorii svou i starší, ale byla to pěkná mela a děti si, myslím, užili. Jistě se někteří děti i rodiče již teší na výsledkovou listinu. Zařazení, bodování a celkové výsledky dětí najdete jistě během pár dní na Webu Brdského poháru. V Chrástu je k dipozici nemáme, jelikož celou organizaci běhu dětských kategorií měli kolegové z BP.


Odkaz na web Brdského poháru......

 


Děkujeme všem a těšíme se spolu s vámi na příští XX. ročník, opět poslední sobotu v květnu, což je 26.5.2018.


P.S. Přijměte prosím naší omluvu za trochu zmatků při on-line registraci.

Ani v nejmenším organizátoři z Chrástu, až do odstartování hlavního závodu, netušili, že kromě internetové registrace na stránkách obce Chrást nám bez upozornění vykvetla ještě jedna registrace na webu BP. Běh pořádá Obec Chrást a tak vše důležité se odehráválo, odehrává a bude odehrávat vždy a pouze na našem webu.      Děkuji, Tomáš Čížek

 

Kdo je připojen

Právě přítomno: 276 hostů a žádný člen

Kalendář událostí

Říjen 2017
Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Nové události

Žádné události